x
yukari cik
ARA
Giriş Yap
Yeni Üye
Üyelik Sözleşmesi
Üyelik Hakkında

E-mağazamıza üye olmak için Üye İşlemleri sayfasına giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız, iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin sorunsuz ve hızlı ulaşması için lütfen bilgilerinizi dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.

Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız, hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak, alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali

Üye, dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.

Üyeliğinizi sonlandırmak için Üye Girişi yaptıktan sonra İletişim Bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.
Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez:

 1 - Üyenin son verdiği siparişin üzerinden 60 gün geçmemişse,
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
 3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa .

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir:

 1 - Üye, ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
 3 - Sisteme veya odasanat.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.


Farklı Adres

Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
Örnek: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde, ya da faturanızın size, siparişinizin arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.   

Site Üyelik ve Kullanım Koşulları

İşbu Üyelik ve Kullanım Koşulları altında yer alan koşul ve şartlar, odasanat.com’un kullanılması ile birlikte Kullanıcı tarafından okunmuş, kabul edilmiş ve taraflar arasında yürürlüğe girmiş sayılır. Burada yer alan koşul ve şartların Kullanıcı tarafından uygun görülmemesi durumunda odasanat.com’un kullanılmaması tavsiye edilmektedir.

1. Kullanım Koşulları ve Güvenlik Kuralları 
 
 1. Kullanıcı’nın site yönetimi tarafından açıkça bilgilendirildiği haller saklı kalmak kaydıyla, odasanat.com ücretsiz olarak tüm üyelerin kullanımına açıktır.
 2. Kullanıcı, odasanat.com'a sağladığı bilgilerin doğru ve gerçeği yansıtır halde olduğunu, bu bilgilerin her zaman güncel ve gerçeği yansıtır şekilde kalması için gerekli güncellemeleri yapacağını ve yanlış, eksik ve yanıltıcı bilgiler sağlanması, mevzuata ve/veya sitede genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren bilgi, ilan ya da yorumlara yer verilmesi durumunda bunların en kısa sürede site yönetimi tarafından kaldırılacağını ve bunlardan kaynaklanabilecek her türlü sorumluluğun münhasıran Kullanıcı’ya ait olacağını kabul ve beyan eder.
 3. Kullanıcı, odasanat.com tarafından verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre ve benzeri her türlü bilgiye herhangi bir suretle üçüncü kişi ya da kuruluşların vakıf olmasından ve bu bilgilerin Kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından kaynaklanacak her türlü zarardan kendisi sorumludur.
 4. Odasanat.com siteye dair alan adı ile (Kullanıcı kurum ve kuruluşların kendi logo ve/veya ticari unvanları gibi hak sahibi oldukları hususlar hariç olmak üzere) site içeriğinde yer alan her türlü görsel materyal, logo ile teknik veriler de dahil olmak üzere tüm içeriğin (“İçerik”), bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının ve sitenin tasarımı ile veritabanında kullanılan yazılımın sahibi veya lisans sahibidir. Bahsi geçen İçerik, tasarım ve/veya yazılım, aksi odasanat.com tarafından açıkça yazılı olarak kabul edilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz.
 5. Kullanıcı tarafından odasanat.com’a iletilen tüm geri bildirimlerin kullanım hakkı odasnat.com’a aittir. Kullanıcı, bahsi geçen geri bildirimlerin odasanat.com tarafından kendi takdirine bağlı olarak (her durumda mevzuata uygun surette kullanmak ve Kullanıcı nezdinde herhangi bir yükümlülük doğurmamak kaydıyla) pazarlama ve sair amaçlarla kullanılabileceğini ve bu hususta herhangi bir talebi olmaksızın bahsi geçen kullanıma muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder.
 6. Kullanıcı, işbu Üyelik ve Kullanım Koşulları altında yer alan hususlara aykırı davranması ya da herhangi bir suretle sitenin güvenliğini veya diğer kullanıcıların bilgilerini tehlikeye düşürecek ya da yürürlükteki mevzuata aykırı veya kişilerin haklarını ihlal edici nitelikte davranışlarda bulunması durumunda, bu hususta kendisine herhangi bir bildirim yapılmaksızın (sitede yer alan bildirim ve/veya ilanların kaldırılması da  dahil olmak üzere) üyeliğinin odasanat.com tarafından askıya alınabileceğini ya da iptal edilebileceğini kabul eder.
 7. Odasanat.com’u ziyaret eden kullanıcıların ziyaret tarihi, süresi, görüntülenen sayfalar gibi site ziyaretlerine dair bilgiler kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir.
 8. Kullanıcı, odasanat.com sitesinin kullanımında yürürlükteki tüm düzenlemeler ile odasanat.com 'un site kullanımı ve alışveriş işlemlerine dair kendi takdirince belirleyerek yayımlayacağı duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. İşbu bildirimler ya da mevzuata aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek tüm hukuki, cezai ve mali sorumluluk bizzat Kullanıcı’ya aittir.
 9. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından odasanat.com üzerinden yapılabilmektedir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.
 10. Odasanat.com üzerinden bağlantı verilebilecek internet sitelerinde yer alan içerikler tamamen ilgili sitelerin kontrolündedir ve bu içerikler ya da içerdikleri diğer bağlantılardan odasanat.com sorumlu değildir.
 11. Kullanıcı işbu Sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareket etmesi nedeniyle (idari para cezası ve sair herhangi bir surette) odasanat.com’un uğrayabileceği her türlü zararı yazılı talep üzerine derhal ve aynen tazmin etmeyi kabul eder.
 12. Kullanıcı’ya dair bilgilerin herhangi bir sebeple resmi makamlar tarafından talep edilmesi durumunda, odasanat.com Kullanıcı’ya ayrıca bilgi verilmeksizin ilgili Kullanıcı’nın bilgilerini araştırma ve ilgili resmi makama bildirme hakkına sahiptir.
 13. Odasanat.com, site kullanımının düzenlenmesi ve site güvenliği ile Kullanıcıların güvenliğinin sağlanması amacıyla işbu Sözleşme hükümlerini herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak tadil etme hakkını saklı tutar. İşbu üyelik ve kullanım koşullarında herhangi bir değişiklik yapılması durumunda bu husustaki güncel metinler sitede aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile yayınlanacak ve bahsi geçen güncel kullanım şartları yayınlanma anından itibaren geçerli ve taraflar açısından bağlayıcı olacaktır.
 
2. Üyelik Sözleşmesi’nin Yürürlüğe Girmesi

Siteye dair kullanım koşulları Kullanıcı’nın onayına ihtiyaç olmaksızın sitenin kullanıldığı anda yürürlüğe girmekle birlikte, Kullanıcı, odasanat.com altında bulunan üye kayıt formunu doldurarak onayladığı andan itibaren işbu Üyelik Sözleşmesi’ne uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin herhangi bir sebeple sona ermesi ile bildirime gerek olmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

3. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu sözleşmenin geçerliliğinden ya da uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıran yetkili kılınmıştır.

4. Tebligat Adresleri

Kullanıcı, işbu Sözleşme çerçevesinde kendisine yapılacak tebligatlar açısından;
(i)  e-posta adresine dair herhangi bir değişikliğin Kullanıcı tarafından odasanat.com’a bildirilmemiş olması kaydıyla, üye kayıt formu altında bildirmiş olduğu e-posta adresine yapılan tebligatların geçerli olduğunu; ve
(ii) odasanat.com üzerinden yapmış olduğu son alışverişte bildirmiş olduğu fatura adresinin (Kullanıcı tarafından Üyelik Sözleşmesi açısından tebligat adresi olarak kullanılmaması yönünde açıkça bir bildirim yapılmadığı sürece) kendisi açısından geçerli tebligat adresi olduğunu ve bu adrese yapılacak tebligatların geçerli ve usulüne uygun tebligatın hükümlerini doğuracağını
kabul ve beyan eder.
Kullanıcı, işbu Üyelik ve Kullanım Koşulları’nı tamamıyla okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcıların siteye her girişte Üyelik ve Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.
 
E-Bültene abone olun kampanya ve indirimleri kaçırmayın.
ADRES BİLGİLERİ
Adres: Atatürk Caddesi 71/A
Telefon: +90 252 712 88 70
© 2014 Odasanat.com Tüm Hakları Saklıdır. Kredi Kartı Bilgileriniz 128Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.